Yamaga Blue Current 71 TZ NANO JH SPECIAL

vasi25

Salau
Am urmarit "povestea" lansetei lui Alin, si daca nu aveam in acest moment niste nevoi financiare putin mai speciale, faceam un efort si o luam eu, pentru ca chiar imi doresc sa am o Yamaga si pentru clean/pastrav ( mai ales un model de top cu Torzite). Eu chiar m-am indragostit de acest brand, mai ales atunci cand am fortat lanseta mea din toate unghiurile posibile, am tras de pesti destuli de mari pentru o lanseta de 80gr si nu am simtit slabiciune nici o secunda, e singura lanseta pe care am pus mana si arunca foarte bine 3gr dar si 15gr ar fi multe de spus desprea ea dar nu isi au rostul acum, insa stiu ca sunt arme letale in mainile unor pescari extrem de buni precum Romin Alin

Pentru Alin si mai ales pentru pasiunea lui, subscriu si eu cele spuse de colegi mei mai sus

Am urmarit "povestea" lansetei lui Alin, si daca nu aveam in acest moment niste nevoi financiare putin mai speciale, faceam un efort si o luam eu, pentru ca chiar imi doresc sa am o Yamaga si pentru clean/pastrav ( mai ales un model de top cu Torzite). Eu chiar m-am indragostit de acest brand, mai ales atunci cand am fortat lanseta mea din toate unghiurile posibile, am tras de pesti destuli de mari pentru o lanseta de 80gr si nu am simtit slabiciune nici o secunda, e singura lanseta pe care am pus mana si arunca foarte bine 3gr dar si 15gr ar fi multe de spus desprea ea dar nu isi au rostul acum, insa stiu ca sunt arme letale in mainile unor pescari extrem de buni precum Romin Alin

Pentru Alin si mai ales pentru pasiunea lui, subscriu si eu cele spuse de colegi mei mai sus
Mulțumesc frumos pentru cuvintele frumoase!

Vă mulțumesc tuturor, sunteti oameni cu suflet bun , nu o sa uit niciodată gestul facut de voi , sincer nu m-aș fi gândit niciodată si nu imi vine sa cred ca sunt ajutat de oameni care , majoritatea nu mă cunosc personal !
Jos pălăria pentru voi , ați făcut un om , un pescar foarte fericit prin bunăvoința voastră!
Respect!
Contul este acesta ROMÎN ALIN VICTOR BRD
Screenshot_20210909-225436_Gallery.jpg

adiwolf

Moderator
Membru personal
Bucura-te in continuare, personal, prin mica contributie voi fi alaturi de tine pe malul apei.
Daca eu nu pot ajunge la pescuit, macar cine poate, sa mearga si sa se bucure de acele momente !
Fir intins Aline !

Bucura-te in continuare, personal, prin mica contributie voi fi alaturi de tine pe malul apei.
Daca eu nu pot ajunge la pescuit, macar cine poate, sa mearga si sa se bucure de acele momente !
Fir intins Aline !
Îți mulțumesc Adi ! Sper sa ne si cunoaștem personal , o sa fac tot posibilul sa particip la următoarea întâlnire a membrilor forumului , indiferent de locație sau perioadă , pentru ca de fiecare dată am susținut astfel de întâlniri, am si organizat câteva in perioada cand am locuit la Timișoara!

Sa nu vinzi YAMAGA niciodata. Facem matanii daca o vinzi.zimbetttzimbetttzimbetttSa iti aduca pesti mari, multi si cat mai multe podiumuri in concursuri.
Asta ar fi cireasa de pe tort ....să o vand ! O voi păstra, va rămâne în arsenalul de concursuri dar si pescuit de plăcere! Ieri si azi am fost pe un râu aici la mine si din lipsă de pește, am facut diferite lanseuri cu diferite naluci si gramaje .....un fel de poligon , lanseuri cu o mână, din lateral, peste cap, pe sub mână, etc....la țintă! Vreau sa ma imprietenesc cat mai mult cu lanseta si sa scot maximul posibil din ceea ce poate !
Mulțumesc pentru urări!

Vă mulțumesc tuturor pentru ajutor, în urma contribuției voastre , am adunat o mare parte din suma datorată!
Sincer nu mă așteptam la așa un număr mare de oameni care nu mă cunosc personal sa mă ajute , mai ales fără a primii ceva in schimb !
Jos pălăria în fața voastră, multe mulțumiri si respect !
Dacă se dorește, ofer transparența 100% si pot face print la toate tranzacțiile, nu vreau sa stârnesc niciun fel de suspiciune sau neclaritate!
Vă mulțumesc!

Espasia

Somn
Dacă se dorește, ofer transparența 100% si pot face print la toate tranzacțiile, nu vreau sa stârnesc niciun fel de suspiciune sau neclaritate!
Stai chill. Am facut-o ptr un coleg aflat la anaghie. Nu cred ca intereseaza pe cineva.

In viata eu am invatat cate ceva. Niciodatã nu stii cand se intoarce binele facut candva. Niciodata. Dar fii sigur ca se intoarce.

Cu stima,

spin4fun

Salau
Niciodatã nu stii cand se intoarce binele facut candva. Niciodata. Dar fii sigur ca se intoarce.
Si chiar de nu se intoarce, Adi, merge inainte si asta e si mai important, pe principiul Pay it forward. Ti s-a facut un bine? Cand ai ocazia fa si tu un bine altcuiva, cineva care are nevoie. Alin a facut deja, cu pustiul cela de vroia sa se apuce de pescuit. Si pustiul, poate, va privi altfel in viitor lucrurile si isi va ghida actiunile. Si asa creezi o comunitate bazata pe sustinere reciproca, principii si valori comune, pe empatie, nu doar pe pasiunea comuna. Si asa vin si se alatura si altii care impartasesc aceleasi valori. E un gest frumos tot ce s-a intamplat si ma face bucuros sa stiu ca apartin acestei comunitati, care include oameni cu care impartasesc si unele principii de viata, nu doar pasiunea pentru pescuit! Cele bune, dragi colegi! jos palaria

Sus