Ultima achizitie - "nu exista nimic rațional în banii cheltuiți pe o placere!"

Edi

Biban
O
O fi, acolo unde a mai confirmat. Ale mele se odihnesc linistite in trusa, impreuna cu alte 'must have'. O sa aiba urme de dinti pe ele doar daca le musc eu. Tocmai am prins niste stiuci la cicade, dupa ce epuizasem alte abordari mai stiucovicesti.
O sa-si faca treaba cand te astepti mai putin. Dupa o zi intreaga de dat din maini soldata cu 2 atacuri la mine si nici unul la prietenul cu care eram el a schimbat pe Salmo Slider Parrot si a prins singura stiuca din ziua aceea.

Wurger

Somn
O fi, acolo unde a mai confirmat. Ale mele se odihnesc linistite in trusa, impreuna cu alte 'must have'. O sa aiba urme de dinti pe ele doar daca le musc eu. Tocmai am prins niste stiuci la cicade, dupa ce epuizasem alte abordari mai stiucovicesti.
Trebuie sa ne vedem, macar sa vad ce drăcării faci cu cicadele alea.

edd

Somn
A venit silver si gata cu setul de GV,trebuia sa fie doua, sa am doua seturi dar francezu Christian iar s-a incurcat...am mai primit si altele dar despre ele o sa vorbesc la timpul potrivit plus cateva ace mustad tot din aceea perioada '70....

Hai ca făcui și eu rost de cativa Salmo :)
Vezi atașament 37449
Modelul este aparut anu trecut si nu am prins inca nimic,in schimb pe cele din dreapta am tot prins marle,cele din mijloc sunt model nou de anu asta din primavara si am prins doar o marla de model,le-am si folosit putin cand imi aduceam aminte de ele,cel de sus este vopsitul cu care prind constant poate si din cauza ca il folosesc mai mult..... in schimb preferatul meu este minnow-ul vintage la care i-am pus barbeta,cu ala incep si sfarsesc partida....

parpa

Oblete
37525

Eu la Salmo Slider am prins doar la cel din dreapta sus (Emerald Perch (F)) si am avut o urmarire la cel Rattlin' (cel de sub Emerald Perch).
Restul doar le-am spalat dar nici nu am insistat zile in sir cu ele ce-i drept.

Am mai completat azi cu 4 bucati ca poate nu am eu ce trebuie.... Durereeee

somnu

Biban
Sus