SpinningShop.ro

Nu știu de ce-ți dau like-uri colegii,eu văd că la poza cu drill-ul nu se vede soția ta,deci presupun că doamna e pe post de captură gandescccc

Aurel

Piranha
De data asta captura era de partea cealaltă a batului, ținea cotorul în mână, adica eu zimbettt, rezultatele partidelor se vad și ele în poza, fiica-mea.
Kleniacul, concluzia e simpla, cea mai reușită partida și cu rezultate pe măsură, sper ca astea se vad în poză

mma

Biban
Ele ar veni mai repede daca nu s-ar fi blocat imbecilii in hartii... ca nu apare pe dreacu sa ii ia pe OP... ca nu e formatu nu stiu care, am adus sute de importuri de afara, asta e prima data cand imi cere asa ceva
Vezi atașament 41154
De ce apar in stoc pe magazin?
E vreo eroare sau ai crezut ca rezolvi mai repede cu hartiile ( era o reclama o data cu unu cu o roaba de hartii ,avea si verificare la ventile)

Claudiu

Administrator
Membru personal
Nu, era calculat sa ajunga vineri dar... asta e. Au fost bagate in speranta ca ajung. Astazi au plecat din vama, sper ca maine.... si asa am realizat tarziu ca lipsesc din con gunsmoke 5.5... nu mi le-au trimis ca nu aveau si aveam nevoie de celelalte.

Sus