Salut

ambrooo

Oblete
Sunt Alin din Sibiu, 45 ani, pasionat de spinning.
Recent am hotarat sa achizitionez o barca si cautand informatii am gasit acest forum. Am cateva saptamani de cand devorez informatia de pe aici si m-am hotarat sa ma inregistrez pentru a cere/oferi diverse informatii.
Fir intins tuturor!

ambrooo

Oblete
Merg in delta cel putin o data pe an in ultimii 20 de ani. In rest, Olt si baltile de pe langa Sibiu.
Pescar la stiuca si in ultima vreme (2-3 ani) m-a prins pescuitul la salau. Anul acesta am iesit de 2 ori cu un prieten cu barca la salau pe Olt si de aici 'piticul' cu barca.
Asatazi am platit avansul pentru un Kimple Hunter 395M. O sa revin pe forum cu primele impresii.

Drag0sh

Oblete
Merg in delta cel putin o data pe an in ultimii 20 de ani. In rest, Olt si baltile de pe langa Sibiu.
Pescar la stiuca si in ultima vreme (2-3 ani) m-a prins pescuitul la salau. Anul acesta am iesit de 2 ori cu un prieten cu barca la salau pe Olt si de aici 'piticul' cu barca.
Asatazi am platit avansul pentru un Kimple Hunter 395M. O sa revin pe forum cu primele impresii.
Salut,
A venit barca? Ceva impresii ? Ms

ambrooo

Oblete
Salut,
A venit barca? Ceva impresii ? Ms
Salut,
Barca e in tara, dar nu am gasit inca transport sa o aduc de la Constanta. Inafara de motorul electric, care ar trebui sa ajunga luna aceasta, am toate componentele in garaj. Abia astept sa ma apuc sa montez tot si sa o pun pe apa. O sa postez impresii dupa prima iesire.

Drag0sh

Oblete
Urmarim cu nerabdare o impresie la primul contact.
Felicitari pentru rabdare, eu as fi plecat si pe jos sa o aduc acasa !
Inca o lamurire, de unde sunt aduse si cam cat dureaza pana poti intra in posesia ei din momentul in care achiti un avans sau toata suma.

Sus