Reparatie si intretinere mulinete

Am pescuit destule partide și am prins destui pești astfel încât să mă declar mulțumit că merge ca în prima zi.In ceea ce privește nălucile am folosit de toate,chatterbait-uri,spinnerbait-uri,crank-uri,vibe-uri etc,dar am ținut cont de faptul că totuși îi o mulinetă de mărimea 2500,nu o să dau cu ea la ton
Pentru cine nu crede ca-i o mulinetă bună îi recomand să-și cumpere una și s-o testeze el însuși!
Cine are impresia că sunt fan Daiwa se înșală, din arsenalul de mulinete pe care-l dețin momentan reiese altceva
Sunt doar fan lucruri bune :)
Vezi atașament 40192Vezi atașament 40193Vezi atașament 40194
Mulineta mea preferată pentru spinning este Abu garcia revo2mgx30,pe asta am pescuit-o 2 sezoane și am prins sute de kg de peste,nu am menajat-o deloc și nu are nici pe dracu
Vezi atașament 40195Vezi atașament 40197Vezi atașament 40196Vezi atașament 40198
No ashe da!

Salutare!
Cu cine trebuue sa iau legatura in vederea repararii unei mulinete Daiwa TDX 3012 si a uneia Shimano Aero 4000?
Asi prefera un nr de tel sa pot explica ce anume am nevoie
Daca am gresit site-ul va rog sa ma scuzati
Nr meu de tel 0745 545020
Multumesc anticipat!

Claudiu

Administrator
Membru personal
Salutare, din pacate aici nu e atelier de reparatii, dar citeste topicul de la inceput si vezi recomandarile catre cei ce te pot ajuta

Sus