Intalniri si Partide de pescuit Amicale - propuneri si organizari

Intalnire primavara 2021

• Total voters
    14

Hades

Salau
Eu fiind din Malaia, dacă faceți(-m) la Vidra tot îmi fac drum pe acolo. Am în plan un pescuit pe Latorița și Brădișor, numai că eu voi sta cu vărul meu în Malaia (în casa părintească nu mai are cine sta necajitrau ). Doar că la mine s-ar putea să dureze o săptămână ( vărul pescuiește și el - din mica parcare din fața casei lui se coboară cu mașinile la lac )!!!!!!!!!!! Așa că eu vreau să mă pliez după voi , oricare dată ce alegeți.

Hades

Salau
Unde ai fost la intalnirile de la Bradisor? habarnam
(intrebare retorica sub forma de gluma)
Eu sunt cel mai ”vechi” în spinning- de la 31 august 2020. Forumul l-am descoperit în noiembrie când voi pescuiați în prohibiție pe Brădișor. Eu eram ăla care dădea cu pietre după voi !!! zimbetttzimbetttzimbettt

adiwolf

Moderator
Membru personal
când voi pescuiați în prohibiție pe Brădișor.
cred ca nu sti ce vorbesti.
cand mai faci afirmatii de genul asta, fa bine si numeste persoanele, nu mai fa afirmatii la modul general pt ca sigur gresesti
daca esti din zona, stii bine cine pescuieste in prohibitie acolo si de ce!!!

Hades

Salau
Asta nu am inteles-o.
Din noiembrie sunt membru pe forum și cu pescuitul în prohibiție am ”supralicitat” să pot ”da cu pietre” thumbupthumbup. Dacă nu era o înmormântare anul trecut nu ajungeam la Malaia. Am și uitat de când nu am mai pescuit pe Lotru. Când eram copil pescuiam cu alun și carabeți, când și când cu craieți, pe văile din sat. Nu era voie dar plecam cu nailonul în buzunar și ”lanseta” o alegeam la fața locului.

cred ca nu sti ce vorbesti.
cand mai faci afirmatii de genul asta, fa bine si numeste persoanele, nu mai fa afirmatii la modul general pt ca sigur gresesti
daca esti din zona, stii bine cine pescuieste in prohibitie acolo si de ce!!!
Șterge, că văd că o glumă v-a inflamat. Nu am avut intenția asta .

Zippo47

Stiuca
Daca planificarea turelor in care voi fi de serviciu ramane batute in cuie, eu voi putea veni , fara modilficari, in perioadele B si D. Asta nu inseamna ca nu este posibila o schimbare de tura.

Sus