CONCURSURI SPINNING

• Autor subiect Deleted member 13
  • Dată creare
Salut! Ieri a avut loc a patra etapă a Campionatului Național de Streetfishing, organizata la Sibiu , am pescuit pe o apă murdară, în niște condiții grele si anume , pe malul de vis a vis era un concurs moto si treceau cam 2-3 motociclete pe minut , exact pe buza malului , pe apă pluteau frunze , în masă apei erau suspendate fel de fel de mizerii iar pe fund era plin de gunoaie! Din 5 lanseuri , 4 erau ratate din cauza mizeriilor care erau in râu ! Am reusit sa prind 8 Cleni , cu care am terminat pe locul 3 ! Se putea si mai bine !
20220730_173835.jpg

AlexH

Moderator
Membru personal
Nu stiu de ce naiba s-au gandit sa organize etapa asta acolo. Cibinul oricum e un dezastru in oras, iar de cateva luni se lucreaza intens la refacerea din temelii a 2 poduri alipite si a amenajarii a 3,5km de pista de biciclete chiar pe malul apei.

Nu stiu de ce naiba s-au gandit sa organize etapa asta acolo. Cibinul oricum e un dezastru in oras, iar de cateva luni se lucreaza intens la refacerea din temelii a 2 poduri alipite si a amenajarii a 3,5km de pista de biciclete chiar pe malul apei.
Întreaga expediție de 3 zile a fost un dezastru , singurul lucru ok a fost cazarea !

Lyrical

Salau
Salut! Ieri a avut loc a patra etapă a Campionatului Național de Streetfishing, organizata la Sibiu , am pescuit pe o apă murdară, în niște condiții grele si anume , pe malul de vis a vis era un concurs moto si treceau cam 2-3 motociclete pe minut , exact pe buza malului , pe apă pluteau frunze , în masă apei erau suspendate fel de fel de mizerii iar pe fund era plin de gunoaie! Din 5 lanseuri , 4 erau ratate din cauza mizeriilor care erau in râu ! Am reusit sa prind 8 Cleni , cu care am terminat pe locul 3 ! Se putea si mai bine !Vezi atașament 50593
Felicitari !

Claudiu

Administrator
Membru personal
Deci, urmaresc concursul Predator Tour Suedia unde participa si catev echipe din Romania. azi a fost prima zi. Aici aveti primele 10 locuri. La 6 stiuci se acorda 1000 puncte bonus. Acum priviti punctajul si calculati ce stiuci au prins ca dimensiune. Va las primul loc si primele 10. Fix ca in Delta…

9C6CB51A-19ED-42D0-83AA-3A37D5E04E10.png
C1A5BCEA-D3F1-43D5-A9EA-7B895F34F3C1.png

Claudiu

Administrator
Membru personal
Sunt 71 de echipe, le gasesti mai jos. Au prins cate 2 stiuci de echipa iar o echipa nu a prins nimic. Nu iti imagina ca e usor sa vezi o intindere de apa uriasa pentru prima data si sa ai si rezultate mai ales cand ai creierul setat ani de zile sa pescuiesti cu mini naluci. Priveste in spate cam ce intindere de apa si ce conditii
E3E85F86-B11D-4B2E-99C9-13B75B2BA184.jpeg

Sus