Ajutor lanseta rupta

baliv99

Biban
In urma unui eveniment in barca am reusit deosebita performanta de a rupe segmentul de varf la un bat graphiteleader calamaretti gocs 832 h ( invatatura de minte sa nu mai iau bete scumpe cand nu e cazul ....). Intrebarea mea catre cei cu experienta in domeniu
20220906_173211.jpg
20220906_173358.jpg
, este daca se mai poate face ceva la acest bat. Multumesc.

Aurel

Piranha
Asa cum m-au învățat și pe mine colegii de aici, asa te îndrum și eu: Gheorghe Bolota din Timișoara.
Face o treaba extraordinara!
Gebar1983 spune-i cum se comporta o alta "japoneza" proaspăt refacuta

Aurel

Piranha
Nu cred ca este tocmai ok sa dau numărul asa "public"
Un mp și se rezolva
Ai mesaj!

Ultima editare:
Asa cum m-au învățat și pe mine colegii de aici, asa te îndrum și eu: Gheorghe Bolota din Timișoara.
Face o treaba extraordinara!
Gebar1983 spune-i cum se comporta o alta "japoneza" proaspăt refacuta
Pai se comporta exemplar! Se poate vedea ce peste am scos cu ea in 5 minute la ultima postare de la “Rezultatele partidelor”… :)
Îl recomand pe domnul Bolota… este meserias!

Claudiu

Administrator
Membru personal
Revin si eu cu impresii dupa ce primesc blankul de la el rupt de asemenea

ambrooo

Stiuca
Și eu am o problema similară cu un graphiteleader. Ma poate ajuta cineva cu un număr de telefon in privat ? Multumesc

Gabriel

Oblete
Nu cred ca este tocmai ok sa dau numărul asa "public"
Un mp și se rezolva
Ai mesaj!
Salutare. Din pacate, si la mine s-a rupt varful unei lansete, pe care as vrea s-o repar. se poate, te rog, sa primesc si eu contactul dl.Bolota in privat? Multumesc mult.

NicuB

Biban
Am rugamintea sa ma ajutati si pe mine cu contactul domnului Bolota. Vreau sa duc niste mulinete in service si am vazut ca dl Bolota face si asa ceva. Multumesc

Salut. Va rog sa ma ajutați și pe mine cu contactul d-lui Bolota in privat. Am 2 lansete de aranjat. Mulțumesc!

Rezolvat! Mulțumesc.

Sus